Výsledky soutěží šk.rok 2018/2019

Soutěže MŠMT

Okresní kola

  • Adam Kolář, hra na EKN – 1. místo s postupem
  • Karolína Kaslová, hra na EKN – 1. místo s postupem
  • Margarita Tothová, hra na EKN – 1. místo s postupem
  • Trio příčných fléten (Markéta Bauerová, Týna Bohuslavová, Petra Janusová), komorní hra s převahou dechových nástrojů – 1. místo s postupem

Krajská kola

  • Adam Kolář, hra na EKN – 1. místo s postupem do ústředního kola
  • Margarita Tothová, hra na EKN – 1. místo s postupem do ústředního kola
  • Karolína Kaslová, hra na EKN – 2. místo
  • Trio příčných fléten (Markéta Bauerová, Týna Bohuslavová, Petra Janusová), komorní hra s převahou dechových nástrojů – 2, místo
  • Violoncellové duo GENTLEMANI (Matěj Krieger, Jan Šiška), komorní hra s převahou smyčcových nástrojů – 1. místo
  • violoncellové trio APOLLO 11 (Marie Dunková, Terezie Marková, Ondřej Valtera)  – komorní hra s převahou smyčcových nástrojů – 1. místo
  • violoncellový soubor HORTENSIE (Marie Dunková, Terezie Marková, Emily Kontová) – komorní hra s převahou smyčcových nástrojů – 1. místo (návrh na postup do ústředního kola)
  • Komorní trio (Karolína Dunková, Pavel Mašek, Monika Štácová) – komorní hra s převahou smyčcových nástrojů – 1. místo (návrh na postup do ústředního kola)
  • pěvecký sbor KOLIBŘÍCI, soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu – 1. místo s postupem do ústředního kola

Ústřední kola

  • Adam Kolář, Hra na elektronické klávesové nástroje – 1. místo
  • Margarita Tothová, Hra na elektronické klávesové nástroje – 3. místo
  • pěvecký sbor KOLIBŘÍCI, Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu – 3. místo

Ostatní soutěže

  • 4. ročník výtvarné soutěže pro děti „Pestrý svět“ (Neviditelná výstava – Novoměstská radnice Praha) – kolektiv žáků výtvarného oboru – Hlavní cena
  • Mezinárodní festival „Rozkvetlé Čechy 2019 (Plzeň, Praha) – taneční skupiny IMPULS – 1. místa
  • 12. medzinárodná súťažná prehliadka základných umeleckých škôl SR a ČR v hre na keyboard Považská Bystrica – Michal Kopecký – vítěz kategorie, Laureát soutěže (vítěz celé soutěže), Adam Kolář – 1. místo, vítěz kategorie, Karolína Kaslová –  2. místo, Margarita Tothová – 3. místo
  • FACE2ART – soutěž Hudební mládeže ČR – Zdeněk Šlechta – Hlavní cena v kategorii Hudební skladba
  •  Krajské kolo Celostátní soutěže dětí a mládeže v sólovém zpěvu „Karlovarský skřivánek 2019“ – Karolína Žejdlová – 2. místo s postupem do celostátního kola

Chcete se dozvědět více o ZUŠ Sokolov?

Pokračujte na podrobnější informace o oborech, které nabízíme,
nebo nás kontaktujte!